Montáže bezp. zámků

Montáže a servis zámků a mechanických bezpečnostních systémů

Montáže a servis zámků a mechanických bezpečnostních systémů

Provádíme mechanické zabezpečení domů, bytů, kanceláří a jiných objektů

Provádíme montáže bezpečnostních zámků a kování, včetně přídavných zámků, panikových kování a příslušenství jako jsou například dveřní zavírače, panoramatické kukátka, dveřní řetízky, pojistky proti vysazení dveří a další, již od roku 1996. Také zprostředkováváme prodej a montáž bezpečnostních dveří do stávajících zárubní, nebo dveří i se zárubněmi(záleží na typu vybraných dveří a úrovně zabezpečení).

Jsme schopni Vám nabídnout řešení jak si zabezpečit svůj majetek (dům, byt, garáž, chatu apod.) Pokud nemáte představu jak a čím zabezpečit svůj majetek, obraťte se na nás. My Vám nabídneme to nejefektivnější řešení mechanického zabezpečení, dle požadavků Vaší pojišťovny, pokud máte sjednanou pojistnou smlouvu a provedeme i odbornou montáž, a to vše za přijatelnou cenu!!! Také provádíme výměny starších typů bezpečnostních zámků, za novější. Výměny cylindrických vložek, nebo jejich sjednocení na jeden klíč, popřípadě i jejich opravy, včetně autozámků a zámků od spínacích skříní aut. Také vyrábíme, dodáváme a montujeme Systémy generálních a hlavních klíčů (SGHK), které jsou vhodné do objektů s více uživateli, např. nemocnice, sídla firem, hotely, úřady a mnoho dalších.

NEDÁVEJTE ZLODĚJÚM ŠANCI !!!

Dle statistik PČR, nejvíc vloupání vzniká nedostatečným zabezpečením a až 30% je zaviněno neoprávněným kopírováním klíčů.
Z pořadu ČT (video o zabezpečení)

TOPlist

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info