Klíčové systémy SGHK

Systémy Generálního a Hlavního Klíče (SGHK)

Systémy Generálního a Hlavního Klíče (SGHK)

Systémy vložek (zámků) se společným uzávěrem na klíč - SYSTÉMY GENERÁLNÍHO A HLAVNÍHO KLÍČE.
Zbavte se velkého a nepřehledného počtu klíčů !!!
Systémy generálních a hlavních klíčů (SGHK), jsou klíčové systémy, které umožňují kontrolovatelný vstup do jednotlivých dveří v objektu. Klíče nebo zámky lze sjednotit a kombinovat mezi sebou. Výhodou těchto klíčových systémů, je malý počet klíčů, kterými se dají otevřít vícero dveří. Systém se při výrobě dá nakofigurovat dle přání zadavatele.

Ukázka SGHK - příklad

Ukázka SGHK - příklad

Na příkladu vidíme že:
Ředitel, který vlastní generální klíč, má přístup do všech dveří v objektu.


Ekonom, účetní, hl. mistr a pers.oddělení: tito zaměstnanci se dostanou do všech dveří kromě ředitelny.


Účtárna, propagace a archív: tito zaměstnanci se dostanou i na úsek údržby.


Údržba: zaměstnanci se dostanou jen do úseku údržby (nikam jinam)


Samozřejmě že tato názorná ukázka je náhodná. Systémy Generálních a hlavních klíčů se dají propočítat až na několik stovek dveří.


Generální klíč: Klíč, kterým odemknete všechny dveře v objektu. Tento klíč zpravidla vlastní majitel objektu, ředitel, bezpečnostní služba, vrátný, hasiči apod. Klíč, pokud ho vlastní druhá osoba (hasiči, bezp, agentura atd,) by měl být zapečetěný, a jeho použití by mělo být jen ve výjimečných situacích (požár apod.). Počet generálních klíčů určuje zadavatel, neboli zákazník.
Hlavní klíč: Klíč kterým odemknete jen určené dveře v objektu. Počet hlavních klíčů závisí na počtu dveří v objektu. Hlavní klíče se dají sjednotit pro více dveří. Hlavní klíče vlastní z pravidla ti, kteří do jednotlivých dveří vstupuji aby mohli vykonávat svou činnost.
Vlastní klíč: Tento klíč má přístup pouze do jedněch dveří.


Použití systémů: Systémy SGHK se dají použít v objektech, jako jsou například, nemocnice, sportovní areály a haly, sídla firem, hotely a penziony, úřady a podobně, ale i také v rodinných domech.

TOPlist

Vzor tabulky SGHK

tabulka klíčového systému SGHK

 Tabulka pro vyplnění

Tabulka SGHK xcl

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info