Výroba klíčů a autoklíčů

Výroba klíčů

Výroba klíčů

Klíče-Zámky-Služby.cz - Hana Sztablová IČ: 73928364 DIČ: CZ525618102
Zabýváme se výrobou a kopírováním téměř všech druhů klíčů a autoklíčů na moderních kopírovacích strojích. Vyrábíme klíče k bezpečnostním vložkám, visacím zámkům, schránkové, dozické, fazonové, vratové a další speciální klíče k stavebním strojům, výtahům atd.

Firma KLIČE - ZÁMKY- SLUŽBY.CZ, je servisním střediskem FAB, GUARD, MUL-T-LOCK, CES. Jsme schopni uspokojit jakékoli požadavky zákazníka v oblasti mechanického zabezpečení. Firma je již na trhu od roku 1990. Zabýváme se výrobou a kopírováním klíčů a autoklíčů. Vyrábíme klíče zubové, dozické gravírované autoklíče, vratové, oboustranně řezané a mnoho dalších speciálních klíčů. Prodáváme bezpečnostní zámky,kování a další mechanické zabezpečovací prvky. V našich prodejnách najdete široký sortiment klíčařského a zámečnického zboží.

Výroba autoklíčů

Výroba autoklíčů

Vyrábíme oboustranné řezané autoklíče na všechny druhy automobilů a motocyklů. 

Gravírované autoklíče jsou klíče, které se používají v poslední době ke všem modelům automobilů - vyjímaje elektronické klíče.
Tyto autoklíče vyrábíme na počkání i s přípravou na čip, na nejmodernějším elektronickém stroji zn. SILCA VIPER a stroji ILCO ORION.
Tyto klíče vyrábíme v oreginální kvalitě (jako nový). Dokážeme vyrobit autoklíč i podle autozámku, nebo z neuplného zlomeného klíče.

Autoklíče s čipem komunikují s řídící jednotkou automobilu, vybavenou imobilizérem. Téměř všechny vozy vyrobené od roku 1995 jsou vybaveny imobilizérem.
Pokud nemáte správný klíč s čipem, tento klíč automobil nenastartuje.
Jsme schopni Vám vyrobit autoklíč i s čipem, který i dokážeme načipovat, aby komunikoval, s řídící jednotkou automobilu.
Autoklíče s čipem kopírujeme přímo v prodejně. U některých vozů je nutno se připojit k řídící jednotce vozu a autoklíč s čipem přihlásit přes diagnostický program.

Opravy dálkových ovladačů

Opravy dálkových ovladačů

Opravujeme dálková ovládání centrálního zamykání aut

Opravujeme dálkové ovladače, respektive provádíme výměny vymačkaných tlačítek.
Pokud Vám dálkové ovládání nefunguje vinou vymačkaného, nebo jinak poškozeného tlačítka, tak Vám tlačítko v dálkovém ovládání vozu vyměníme za nové. Staré mikrotlačítko vypájíme a napájíme mikropájkou nové. Většinou máme na skladě všechny typy mikrotlačítek a výměnu provádíme po telefonické dohodě na počkání.
*Také jsme schopni připájet některé uvolněné součásti s desky dálkového ovládače.

TOPlist

Opravy zámků a autozámků.

autozámek

Opravy vložek a visacích zámků - sjednocení na klíč.

vložka

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info