Otevírání dveří bytů

Otevírání dveří bytů a jiných objektů

Otevírání dveří bytů a jiných objektů

Pokud máte problém, zabouchnuté bytové dveře, nebo zamčené dveře od bytu a nemáte klíč, tak se obraťte na nás. Otevíráme byty bez poškození, v závislosti na daném zabezpečení dveří. Zabouchlé byty otevíráme bez poškození dveří či zámků. Pokud je byt zamčený, také se dájí dveře profesionálně otevřít bez poškození, ale záleží na zabezpečení dveří (bezpečnostní kování, vložka atd.). Není naším ůčelem Vám zabouchlé, nebo zamčené dveře vyrazit či vypáčit (viz. obrázek), ale snažíme se co nejšetrněji tyto dveře otevřít, bez velkých nebo žádných následků. 

 

Našim cílem je dveře otevřít, tak ať nemusí mít klient další náklady na opravu zámků, nebo dveří. Pokud však je nutno nějaký bezpečnostní prvek na dveřích (vložka, nebo zadlabací zámek) poškodit, ihned Vám tyto prvky zabezpečení, pokud je máme v zásahovém vozidle, vyměníme.

Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou klíčů a autoklíčů a také se již několik let specializujeme na nouzové otevírání dveří bytů a automobilů.

TOPlist

Obracejte se na profesionály. Otevíráme dveře bytů a objektů. Téměř žádný zámek není pro nás překážkou, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme.
Rychlý příjezd až k Vám 15-60 min.

dle lokality ve které se klient nachází

Spustili jsme nový web: ZDE

Tato stránka používá cookies. Vice info