Reference

Naše práce

Rok 2008- Dodávka a montáž SGHK (systém generálního a hlavního klíče) firmy MUL-T-LOCK pro Společnost ASG consulting s.r.o. Padlých hrdinů 135/27, Havířov – Životice.

ASG

 

Listopad 2009 - Dodávka a montáž panikového kování na vstupní dveře vrátnice + oprava dveří Hypermarket TESCO Ostrava Poruba.

tesco

 

Prosinec 2009 - Dodávka a montáž 9 kusů přídavných závor na dvoukřídlá garážová vrata pro renovovaný obytný dům v Karviné na ulici Tř. 17. listopadu č. p. 1-5

garáže

 

Rok 2010 - Výpočet a dodávka „malého" Generálního systému klíčů, pro Víceůčelovou sportovní halu v Havíově (Zimní stadion)

zimní stadion

 

Rok 2010 - Dodávka a montáž Generálního systému klíčů pro nově postavenou výrobní halu Firmy Lift Servis v Karviné (areál Kovona)

lift servis

 

Rok 2010 - Výpočet, dodávka a montáž systému Generálního a hlavního klíče pro areál Národní kulturní památky Dolu Hlubina (vložky s kombinací visacích zámků)

hlubina

 

Rok 2011 - Výpočet, dodávka a montáž Generálního systémů klíčů pro novou přístavbu Polikliniky v Příboře

poliklinika

 

Rok 2011 - Dodávka a montáž panikových kování pro Tesco Express Opava A Tesco Express Frenštát pod Radhoštěm

tesco

 

Rok 2012 - Dodávka a montáž generálního systému klíčů v 3 bezp. tř. včetně bezpečnostních kování, pro nově otevřenou gynekologickou ordinaci v Havířově - paní Mudr. Žáková

 

Rok 2012 - Výpočet, dodávka a montáž klíčového systému SGHK pro sídlo firmy MPS Mont a.s. se sídlem v areálu EDĚ v Orlové

mps

 

Rok 2012 -Výpočet, dodávka a montáž klíčového systému klíčů SGHK pro Energocentrum areálu Dolní oblasti Vítkovic.

energo ustředna

 

Rok 2012 - Výpočet, dodávka a montáž klíčového systému SGHK pro VI. Energetickou ústřednu v Dolní oblasti Vítkovic

6.ustředna

 

Září 2012 - Dodávka a montáž bezpečnostního klíčového systému SGHK a Dodávka a montáž bezpečnostních kování, pro firmu Simul Trust a Hedviga Bioenergy.

  hedviga

 

Září 2012 - Dodávka a montáž tříbodového panikového kování CISA, pro únikový východ v nově zrekonstruovaném hotelu Zannam na ul. Selská 36/76, v Brně Maloměřicích.

 

Listopad 2012 - Výpočet, dodávka a montáž klíčového systému SGHK. Firma Dh mining system GmbH, organizační složka, Výroba strojů pro důlní průmysl, Na Františku 1365/3, 735 35 Horní Suchá

 

Listopad 2012 - Dodávka a montáž panikových kování unikových východů. Střední škola Havířov-Suchá.

škola

 

Prosinec 2012 - Výroba a dodávka klíčového systému SGHK, pro objekt "Paraglaiding centrum v Čeladné v Beskydech.

paragliding

 

Únor 2013 - Dodávka a montáž systému generálního klíče SGHK do objektu "Armády spásy" - Dům pro matky s dětmi v Havířově městě.

armáda spásy

 

Březen 2013 - Dodávka a montáž tříbodového panikového kování pro únikové východy HM Tesco Silesia Opava.

silesia opava

 

Březen 2013 - Dodávka bezpečnostního Systému generálního a hlavního klíče pro nové sídlo firmy Bona-Pento spol s.r.o,  (výroba autopotahů) Ocelářská 340/8, 703 00 Ostrava Vítkovicice.

 

Květen 2013 - Výpočet, dodávka a montáž Generálního systému klíčů SGHK ve 3. bezp. tř. pro firmu Porr a.s. CZ

porr

 

Květen 2013 - Montáž panikových kování a samozavíračů pro únikové východy domov se zvláštním režimem BESKYD DZR, o.p.s ve Frýdku Místku na ulici Hlavní třída 2326.

beskyd dzr

 

Květen 2013 - Dodávka Generálního systému klíčů SGHK pro firmu Truhlářství a sklenářství Hranol,Ruská 68,Ostrava-Vítkovice

Hranol

 

Květen 2013 - Dodávka a montáž zabezpečení pro firmu ebook-ctecky.cz ,ul. Mírová 165/25, 703 00 Ostrava

 

Září 2013 - Dodávka a montáž panikového tříbodového kování pro Kulturní dům Javorník - Jeseníky

kd javorník

 

Září 2013 - Zabezpečení sklepnich prostorů ul. Moskevská Havířov (sdružení vlastníků nájemních bytů) Dodávka a montáž bezpečnostních kování s kombinací bezpečnostních vložek CES PSM (sjednocení na stejný klíč)

 

Říjen 2013 - Dodávka Generálního a hlavního systému klíčů pro Městskou sportovní halu Havířov

slávie havířov

 

Leden 2014 - Dodávka Generálního a hlavního systému klíčů pro Hotel Fridrich v Horním Těrlicku.

hotel fridrich

 

Březen 2014 - Dodávka a montáž panikových zámků a kování pro požárně únikové východy SŽDC - Správa železniční dopravní cesty, státní organizace, Ostrava - Muglinov.

sždc

 

Duben 2014 - Dodávka klíčového systému SGHK pro Církevní Středisko Volného Času sv. Jana Boska v Havířově.

don bozko

 

Květen 2014 - Dodávka a montáž kování a zámků pro interierové dveře pro společnost Hedviga Group ve Frýdku -Místku, Příborská 602.

hedviga group

 

Říjen 2014 - Dodávka klíčového systému SGHK - KD Hradiště -Těrlicko ve spolupráci s firmou NBS Invest.

NBS

 

Listopad 2014 - Dodávka klíčového systému pro Lázně Darkov Karviná - Domov Alzheimer.

alzeimer

 

Prosinec 2014 - Dodávka Generálního systému klíčů (SGHK) Kompletní "zakličování" Střední škola Havířov-Suchá.

sou suchá

 

Březen 2015 - Dodávka a montáž Systému Generálního a Hlavního klíče (SGHK), pro stavbu Gran Park Havířov - DOMOV SENIORŮ a DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM. Tuto stavbu realizovala stavební firma Porr.a.s.

grand park havířov 

Duben 2015 - Dodávka Klíčového systému SGHK pro firmu Personal input s.r.o. Sokolská třída 1615/50 Ostrava- Moravská Ostrava.

Duben 2015 - Dodávka a montáž klíčového systému SGHK pro Dolní oblast Vítkovic - objekt Návštěvnické centrum - vstupní  místo do areálu DOV a Nádstavba Vysoké Pece VP1 (skleněná nádstavba).

dolní oblast vítkovic

 

Duben 2015 - Dodávka Generálního systému klíčů SGHK, pro PROCEVA - cévní interní ambulance, s.r.o. Čeladná, pobočka Karviná.

Duben 2015 - Dodávka Klíčového systému SGHK pro firmu Personal input s.r.o. Ostrava.

 

Únor 2016 - Dodávka Systému Generálního a Hlavního klíče, pro Církevní Středisko Volného Času sv. Jana Boska v Havířově - Šumbarku.

SGHK Don bosko

 

Únor 2017 - Dodávka a montáž Generálního Systému Klíčů pro nově vybudovaný objekt NATUR PRODUKT v Havířově.

 

 

 

 

TOPlist

PARTNEŘI

MONDIAL ASSISTANCE

Mondial

AXA

Spustili jsme nový web: ZDE

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti