Nouzové otevírání dveří bytů a aut Lučina

Otevírání dveří bytů a aut Lučina

Otevírání dveří bytů a aut Lučina

Zabouchli jste si klíče doma nebo v autě? Ztratili jste klíče od dveří bytu, kanceláře, auta atd.?

Volejte zámečnickou pohotovost pro Lučinu  tel: 733 712 806

Žádný zámek není pro nás překážkou. Při nouzovém otevírání dveří bytů a aut, klademe velký důraz na profesionalitu a to tak že se snažíme dveře nouzově otevřít bez poškození zámku dveří nebo jiných součástí jako jsou zárubně, bezpečnostní kování a podobně. Našim cílem je otevřít dveře tak aby další investice zákazníka po nouzovém otevření dveří, byly téměř nulové. Určitě není problém zabouchnuté (zabouchlé) dveře vyrazit, ale s jistotou dojde k nějakému poškození ať už dveří, zárubní, nebo zadlabacího zámku a to nemluvě o zamčených dveřích na dva západy, nebo vícebodových bezpečnostních dveřích. 

Odborně otevřít dveře, znamená pro zámečníka otevřít tyto dveře co s nejmenším poškozením zámků, nebo dveří a tím minimalizovat náklady klienta na nákup nového zámku. Z pravidla při našem zámečnickém zásahu u klienta, nám zákazník zaplatí jen za otevření dveří bytu a nemusí kupovat žádné zámky nebo kování, protože otevíráme byty bez poškození. Avšak né všechny zámky se dají otevřít bez poškození. Zejména dveře opatřené bezpečnostním kováním, nebo dveře bezpečnostní. Vše se dá otevřít, ale někdy je třeba obětovat vložku zámku, nebo jiné komponenty zabezpečení. Při otevírání dveří bytu, hlavně při zabouchnutých dveří, se dají tyto dveře otevřít téměř bez jakéhokoli poškození. Jsou li dveře bytu zamčené, tak tyto dveře se také dají otevřít, ale již dojde k menšímu poškození hlavně vložky zámku. Vždy klienta upozorníme při nouzovém otevírání dveří bytu, jak a co se může poškodit. Tyto škody jsou ojedinělé, záleží na typu zabezpečení bytových dveří.

U otevírání automobilů není problém třeba rozbít okno a odemknout dveře auta páčkou zevnitř, ale některé modely aut mají tzv. sejf systém (Safe System) a ten znemožňuje otevřít automobil zevnitř. A tato investice do opravy se asi nevyplatí i s ohledem na časovou náročnost, třeba výměny autoskel. Proto se snažíme používat profesionální zámečnické nástroje a techniku pro otevírání dveří a automobilů. Jelikož máme dlouholeté zámečnické zkušenosti (více jak 10 let) s montážemi bezpečnostních zámků a opravami zámků od aut, tak si i některé nástroje pro otevírání dveří bytu a dveří aut vyrábíme sami, což nám napomáhá ke kvalitě našich zámečnických služeb a ke spokojenosti našich zákazníků. 

TOPlist

Google map: Lučina CZ

Spustili jsme nový web: ZDE

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti