Nouzové otevírání dveří bytů a aut Ostrava

Nouzové otevírání dveří bytů a aut. Zámečník Ostrava

Nouzové otevírání dveří bytů a aut. Zámečník Ostrava

Zabouchli jste si klíče doma nebo v autě? Ztratili jste klíče od dveří bytu, kanceláře, auta a jste z Ostravy ?

Volejte zámečnickou pohotovost pro Ostravu tel: 733 712 806

Nouzové otevírání dveří bytů a aut Nouzové otevírání dveří bytů a aut Nouzové otevírání dveří bytů a aut

Klíče autoklíče sghk

Žádný zámek není pro nás překážkou. Při nouzovém otevírání dveří bytů a aut v Ostravě, klademe velký důraz na profesionalitu a to tak že se snažíme dveře nouzově otevřít bez poškození zámku dveří nebo jiných součástí jako jsou zárubně, bezpečnostní kování a podobně. Našim cílem je otevřít dveře tak aby další investice zákazníka po nouzovém otevření dveří, byly téměř nulové. Určitě není problém zabouchnuté (zabouchlé) dveře vyrazit, ale s jistotou dojde k nějakému poškození ať už dveří, zárubní, nebo zadlabacího zámku a to nemluvě o zamčených dveřích na dva západy, nebo vícebodových bezpečnostních dveřích.

Jelikož máme dlouholeté zkušenosti (více jak 10 let) s montážemi bezpečnostních zámků v okolí Ostravy, tak si i některé nástroje pro otevírání dveří bytu a dveří aut vyrábíme sami, což nám napomáhá ke kvalitě našich zámečnických služeb a ke spokojenosti našich zákazníků.

Snažíme se přijíždět k zákazníkům v Ostravě, v co nejkratším časovém intervalu. Pokud nejsme zrovna zaneprázdněni jinými zámečnickými službami u dalších zákazníků v Ostravě, příjezd zámečníka v okolí Ostravy se pohybuje v rozmezí 15-60 minut, dle lokality Ostravy, ve které se zákazník právě nachází.

Tato stránka používá cookies. Vice info